Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos mult a kislányom az...

8 hónapos mult a kislányom az Óbudai babavizet kell még neki forralni teához, jah és meddig kell a cumisüveget sterilizálni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Óbudai babavíz ,nem kell forralni, pláne egy ekkora babának.Sterilizálást is mindenki másképp csinálja, én kb 3 hós koráig főztem naponta, azóta csak hébe-hóba.
2009. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Az az igazság h jana babyt szoktunk használni de elfogyott és mivel kisvárosban lakunk nem mindig lehet üzletekben kapni:S azt tudom h nem kell forralni ,de ezen az van irva h csecsemőknek forralni kell ezért is kérdeztem meg itt !mégegyszer köszike!Szép estét kivánunk nektek:)
2009. máj. 24. 20:56
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Az obudait kell forralni,mi is az elejen ezt hasznaltuk.Elmeletileg 6hos koraig kell sterilezni,de ha tapszert adsz neki cumisuvegbol,azt meg erdemes tovabb is.
2009. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor most forraljam vagy sem?Csak teát adok neki üvegből mert szopizik még a kicsi kincsem:)
2009. máj. 24. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
1 éves korukig kell a babóknak forralni a viet. A sterilizálást 7 hónapos korátol hetente 1-2 alkalommal szoktam Neki.
2009. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha forralni akrtok akkor minek költötök babavízre??? Forralni tökéletesen jó a csapvíz is. Én sose forraltam, semmi baja a lányomnak.
2009. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak azt a babavizet nem kell forralni,amire ra van irva.Amugy meg szurtel mar at csapvizet?Nem veletelenul gyartjak mar a babavizet.Az a sok trutyi,meg fertotlenito ami benne van,akarhogy is forralod nezd meg utana.
2009. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Ja,es neked nem mondta senki,hogy a csecsemoknek mindig forralni kell a vizet mind a tapszerhez,mind a teahoz?
2009. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de igen!Csak megkérdeztem mert én sem tudtam h akkor most mit csináljak de a biztonság kedvéért én felforraltam eddig is a jana vizet is,nem esik nehezemre és szivesen teszem a kincsemnek csak kiváncsi voltam rá h ti mit csináltok !Mindenkinek köszike a válaszát !
2009. máj. 25. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a kerdezonek szantam a valaszt,hanem a 9.25-nek,aki nem forralja a vizet.Bocsi kerdezo,ezt ne vedd magadra.
2009. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!