Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téged mikor szólított meg...

Téged mikor szólított meg először a gyereked?

Figyelt kérdés
Mikor mondta ki, hogy anya? Az én 19 hónapos kislányom nem sokat beszél, és senki nem szólít meg. Nem mondja, hogy apa, anya, mama, tata.Úgy várom már, hogy halljam, hogy anya.
2012. jan. 9. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
:)az én fiam is 19 hónapos, nem beszél még ő sem, viszont tegnapelőtt éjszaka felriadt és szólított: anya, anya,.... Szavakat se mond ki, babanyelven beszél, de már ma is mondta nekem, anya, anya...... Idővel kialakul! Párom is hallotta, mikor szólított és elkönnyeztünk.......
2012. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14-15 hónaposan. kb 1 évesen mondta meg, hogy én anya vagyok, ha kérdeztük, de mostmár (16 hónapos) szól, hogy anya anya, főleg ha mutat valamit. Vagy hív. Vagy ha bejövök, akkor is mondja.
2012. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kislányom nagyon korán, már 9-10 hósan mondta, hogy a-aaa, most 12 hónapos és aja vagyok :)

A kisfiam olyan 13hónaposan és 1 hetesen kezdte mondani.

Semmit nem jelent egyébként, hogy mikor mondja szerintem, de van itt egy logopédus, szerintem tőle kérdezd meg.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10 hónapos kora óta a keresztnevemen szólít. 1,5 éves korától az apját is.

most 2 éves, kb. 22-23 hónapos korától mondja azt is, hogy aja, apa, apu és api :D attól függ mennyire akar valamit, nagyon tudja variálni a dolgokat ;)


nem lehet, hogy a keresztnevedet mondja csak még nem hallottad bele? :)

2012. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha épp nem talál a környezetében csak annyit kiabál, hogy geje, geje (Gyere).
2012. jan. 9. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos korától nyanya voltam és 1.5 évesen egyik napról a másikra anya lettem. Az apát 11 hónaposan kezdte.
2012. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!