Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el hisztizni a...

Mikor kezdett el hisztizni a gyereked?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
22 hónapos a fiam, mostanában kezdi.
2012. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
kisfiam kb 5-6 hónapos kora óta,sőt kb 1,5 hónapja toporzékol is a lábával,és csapkod is,most 8,5 hónapos,tudom,hogy ennél rosszabb hiszti is lesz még a dackorszakban
2012. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A lányom 10 hónapos, mostanában vannak enyhe lefolyású hiszik. Ha valamit elveszek tőle, akkor jön a műsírás, könnyek nélkül. Egészen addig csinálja, amíg nem talál valami mást, ami érdekli. :)
2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

15 hónapos lányom mostanában kezdte, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor toporzékol, ordít és beleveri a fejét a földbe vagy a fogát az asztalba. Borzasztó.

Ha ez rosszabb lesz a dackorszakban, akkor már most kezdek aggódni...

2012. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tejóég! Ez komoly. És ilyenkor mit lehet csinálni? Pl, te aki utoljára válaszoltál, mit teszel, hogy ne verje a fejét vagy a fogát??

7 hónapos a kisfiam...már most olyan mintha hisztizne néha...de még próbálom elhesegetni a dolgot, hogy ez még tuti nem hiszti.

gyüjtöm a praktikákat.

Én imserek egy olyan anyukát, aki simán szájon csavarta a fiát ha hisztizett.

2012. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12:49-es vagyok. Amikor már látom, hogy kezdi felhergelni magát, akkor követem és próbálom megakadályozni, hogy hülyeséget csináljon, de nem mindig tudom őt elkapni.

Nem rég rákérdeztem, hogy mi a fenét csináljak vele, mire többet azt ajánlották, hogy gyorsan tegyem őt víz alá. Hát ezzel még nem próbálkoztam, inkább csak próbálom elterelni valamivel a figyelmét. Megnyugtatni szinte lehetetlen, egyszerűen ki kell tombolnia magát. Mindig is akaratos gyerek volt, már nagyon-nagyon picinek is, úgyhogy nem igazán tudok vele mit kezdeni. Elviszem az adott helyről, közben magyarázom neki, hogy nem szabad ilyet csinálni, és próbálom elterelni a figyelmét. Nem könnyű eset a kiscsaj...de remélem lesz ez azért még jobb is.

2012. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem, 16 hónapos.
2012. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt, amikor egy családi nyaralás során úgy behergelte magát azon, hogy rá akartuk adni az esőköpenyt, hogy vagy fél órát ordított torka szakadtából, öklendezett, a földön fetrengett. Emlékszem, bevittem a szobánkba, hogy ott őrjöngje ki magát (persze ott voltam vele végig), aztán amikor már totál kivoltam idegileg, elindultam vele a fürdőszobába, hogy megmossam hideg vízzel az arcát. Az ajtó előtt ott állt az egész család (szüleim, nagybátyám, tesóm) teljesen megrökönyödve, a gyerek észrevette őket, elhallgatott, aztán öt perc múlva elaludt. Én ezt számítom az első komoly hisztijének.

Most 20 hónapos, már egyre gyakrabban próbálkozik, de ilyen durva esetünk szerencsére nem volt azóta.

2012. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiam 27 hónapos, mostanában kezdte el, ahogy a dackorszakba lépett..
2012. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszitek ha nem, én olyan voltam, hogy addig bőgtem míg el nem ájultam, gyerekkoromban. Kinőttem, szerencsére:-) De úgy volt, hogy sírtam, sírtam..hagytak, ha nagyon bedühödtem vettem egy jóóóó nagy levegőt, és elfelejtettem kifújni. Már dőltem is mint a krumplis zsák. Anyámék rohantak a hidegvíz alá velem. Nem tudom, hogy hány évesen nőhettem ki. Gondolom amikor elmúlt a hisztikorszak. Kicsit félek...nekem is van gyerekem, mi lesz ha ő is ilyen hülye lesz mint az anyja volt??
2012. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!