Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon volt valaki a...

Miskolcon volt valaki a megyei kórházban gyermekneurológiára?

Figyelt kérdés
Kell időpont?Igaz hogy 11 és 12 között hívnak be gyerekeket?Mert nekem 8 adtak időpontot,barátnőmnek meg nem.Most mi is van akkor?
2012. jan. 7. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam a kisfiammal 2-szer a napot adták meg csak,hogy mikor kell menni.Odaértünk 9-re és mindkétszer fél órán belül be is jutottunk.

2012. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó.Kicsit aggódtam,mert mindenki mást mond.Da ha egyszer akkorra adnak időpontot,goldolom azért mert akkor van rendelés.Meg ez csak gyermek részleg nem?
2012. jan. 7. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ez csak gyermek részleg.
2012. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogy zajlott a vizsgálat?
2012. jan. 7. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:

A doktornő,mozgatta a kezeit ,lábait,nézte a csípőjét,ültette,mászatta,vizsgálta a szemét,ilyenek.De csak pár perc az egész,de gondolom függ attól is mennyi idős és mi miatt küldték oda.

Mennyi idős a gyermeked?

2012. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15 hónapos,decemberben volt egy lázgörcse.Amiatt.Hogy hívják a dokit?Mindegy én 8ra ott leszek,amjd behívnak.Csak sajna messziről megyünk,jó lenne nem délig ott ülni.
2012. jan. 7. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A GYEK-ben lévő neurológiára gondolsz,ugye? Mi novemberben voltunk, azt mondták 9-re menjünk oda, kb.1 órát vártunk, közben elküldtek EEG vizsgálatra, aztán a doktornő (Dr. Cservenyák Judit) megvizsgálta a kislányomat, reflexeit, jártatta, beszéltette (17 hónapos). A doktornő nagyon kedves volt és maximálisan elégedettek voltunk vele. (ami sajnos nekem a GYEK-nél ritka)
2012. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!