Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális hogy miota...

Mennyire normális hogy miota ez a meleg van kint a 14 hetes kislányom folyamatosan alszik ilyen félorákat közbe felkell játszunk eszik és alszik?

Figyelt kérdés
azért lennék kiváncsi mert ez azota van miota bejött ez a nagy meleg nem igazán aludt nappal és most meg délelött felkelünk eszik alszik egy 2 órát megint eszik majd játszunk és igy megy nap mint nap néha van mikor nyügös de általába nagyon elva és melette van időm mindenre ...és fürdetés után általába 18:30 fürdetem eszik és alszik és majd hajnal 1 -2órakor kell fel.ez normális vagy emlitsem meg a védőnőmnek mikor megyünk?mit javasoltok?
2009. máj. 23. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem még csak 8 hetes, de ő is napok óta szinte egész nap alszik. Fel is hívtam a védőnőt, aki azt mondta a nagy meleg kiüti őket. Kedden megyek a doktorőhöz, azért tőle is megkérdezem majd.
2009. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Én lányom 4 hónapos, és először pár napig pont az ellenkezőjét csinálta, de most már napok óta Ő is csak eszik és alszik.
2009. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A enyém 11 hetes és meglepően jól alszik nappal is.
2009. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemcsak őket,de még engem is kiüt.Legszívesebben egész nap csak aludtam volna.A hirtelen időváltozások,frontok megviselik őket,ezért az álmosság.:9
2009. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hetes és tegnap alig bírtam elaltatni pedig mindig magától alszik el és egész nap nyűgös volt, ma meg egész nap alig bírtam felkelteni, hogy egyen már valamit. Teljesen meg van ő is változva. Tuti az időjárás.
2009. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!