Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akit nem biztos, hogy visszave...

Akit nem biztos, hogy visszavesznek a munkahelyére gyes után, az hogy éli meg az otthon töltött napokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most a gyerek a legfontosabb, de azért olykor eszébe kell, hogy jusson az embernek, hogy mi lesz később! Nekem biztos az állásom még most, de állandóan fenyegetnek a létszámleépítéssel, és mivel én vagyok a legfiatalabb, ezért mindenki csak rám gondol ebben az ügyben. Őszintén szólva nagyon bánt ez a dolog, és jó pár napomat megkeseríti. Mostmár a gyerek a legfontosabb, és azért vállaltuk, mert szeretnénk neki mindent megadni, nem utolsó sorban még testvért is szeretnénk mellé.
2012. jan. 4. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem gyed után kellesz visszamennem dolgozni mert a koraszülött gyermekünk kezelése, felemésztett minden félretett pénzünket. visszamegyek, kiveszem a szabimat, de mivel haragban váltunk el, nem fogok tudni ott maradni. a munkaidő sem jó nekem. s most mit érzek? hogy ha nem lesz munkahelyem, nem tudom mit kezdünk????? havi 25ezer jár majd gyesre, az roppant kevés lenne. mennem kellesz valahová :(
2012. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!