Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ezt is a fogzásra fogjam,...

Most ezt is a fogzásra fogjam, és mikor lesz már foga?

Figyelt kérdés
egy hét múlva már 7hónapos lesz a fiam.állandóan a száját túrja,nyálzik,vagyis inkább mintha a niagara vízesés lenne a szájában :-)állandóan rágna és enne,éhes nem lehet,mert közvetlen kaja után is csinálja.eddig szépen aludt éjjel egy hajnali keléssel,most alig alszik napközben is(max 2,5-3órát-de ezt is lépésben),éjjel is állandóan kel,és kéri is a cicit,vagyis csak azon nyugszik meg.Szóval,mikor lesz ebből valami?És mivel segíthetnék neki?Bogyókat nem akarok adni,és a dentinox gél sem igazán válik be.
2009. máj. 22. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


ez a fogzás miatt van,nálunk már ez megy 4hónapos kora óta,és most 10hónaposan kezdtek kijönni a fogai.Homeós szert nyugodtan adj neki azok nem gyógyszerek!!a dentinox gél rosszabb,mert lidokain van benne és az az...sok ember allergiás is rá,szívdobogást okozhat...fogorvosokkal dolgoztam ezért tudom..néha muszáj neki adni de ha lehet kerüld el.a chamomilla vulgaris nagyon jó szer ,5bogyót oldj fel egy csepp vízben és azt add oda neki elalvás előtt,2óránként adhatod neki ha muszáj,én ált. esténként szoktam adni neki vagy ha nagyon nyűgös beleteszem a cumisüvegbe a folyadékjába és egész nap ezt kortyolgatja. a szer lényege nem az,hogy megigya,hanem,hogy a száj nyálkahártyájában oldódjon fel,akkor hat csak.Nyugodj bele,hogy ez így fog menni amíg ki nem jönnek a fogai-mindegyik!Vannak rosszabb és jobb napok.Nekünk is van,hogy amikor eszik egyet eszik egyet turkál a szájában..de mit tegyek kössem le a kezét...utána jön a nagytakarítás.Én mindent homeopátiával kezelek már neki,és nagyon bejöttek csak tudni kell mire mit kell adni.Ha érdekel tudok segíteni benne,milyen könyv jó st..szerekben..csak írj privit nyugodtan,igyekszem válaszolni.Remélem tudtam segíteni,üdvy:Zs

2009. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!