Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, ti is feltitek...

Anyukak, ti is feltitek csemeteitek jovojet ebben az elvadult vilagban?

Figyelt kérdés
2 honapos kisfiam van,es neha szinte betegesen feltem attol,hogy milyen jovo var ra ebben a gyulolkodo vilagban.De lehet hogy csak tul erzekeny idoszakomat elem.Erdekelne mas is van ezzel igy?
2009. máj. 22. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

persze, de nyilván minket is féltettek a szüleink, hiszen az ő világuk valószínűleg nyugodtabb volt, mint a mienk

és neki ez a felgyorsult, személytelen világ lesz a természetes, de attól, hogy más gyűlölködik, nem kell neki is gyűlölködnie

szeresd nagyon és meglátod milyen kiegyensúlyozott, mosolygós baba lesz belőle

2009. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is féltem, de inkább attól félek, sikerül-e úgy nevelnem, hoyg őszinte legyen hozzám, hogy merjen kérdezni, hogy el ne rontsak valamit. Mert lehet a világ bármilyen, ha olyan háttér áll mögötte, ami védi őt, és tudja, hogy számíthat rá, akkor sokkal könnyebben kerüli el a rosszat.

2009. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2009. máj. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!