Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sárgaborsót, hogy kell adni...

A sárgaborsót, hogy kell adni 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Paszirozás stb.....
2009. máj. 22. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én amikor főzöm teszek bele néhány darab karikára vágott sárgarépát,hagymát,fokhagymát, babérlevelet és egy pici tengeri sót.És miután megfőtt,minden rántás nélkül botmixerrel összepaszírozom.Az egész család így eszi.Jó hogy ha előző este beáztatod.A kisfiam imádja!
2009. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Persze mixelés előtt a hagymát babérlevelet kiveszem belőle!
2009. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én főzés előtt jó sokáig áztattam, és lassú tűzön főztem kevés vízzel sokáig, így eléggé szétfőtt, jól megkevertem és nem is kellett passzírozni, olyan jó krémes állagú lett.Habarás vagy sűrítés sem kell így. Nagyon kevés fokhagymát is főzhetsz bele, egészben, és kevés ideig, így egyben kiveheted, de én benne hagytam és az is jól szétfőtt. Mi nagyon szerettük. (Bár én kicsit később, csak 10 hónaposan adtam neki először.)
2009. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni hántolt feles sárgaborsót illetve zöldborsót.paszirozás megoldva.
2009. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!