Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bentre cipő mégis?

Bentre cipő mégis?

Figyelt kérdés
Kislányom 11hós, már 4hónapja áll, ágy mellett lépeget, viszont a 20-21fokos lakásban harisnya és zokni is van a lábán, h ne fázzon fel,ezek viszont együtt sokszor a talpa alá gyűrődnek, gyanítom h nem kényelmes neki állni így, nem is szorgalmazza. Mégis vegyek neki első cipőt bentre? Ha igen, milyet javasoltok? köszönöm előre is!
2012. jan. 2. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én csúszásgátlós mamusz-szerűséget vettem neki a deichmannban. Kényelmesebb, mint a cipő sztem.
2012. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki puhatalpú cipőt. Olyan, mintha mezítláb lenne, de nem fázik fel, és nem is gyűrődik. Mi kintre is olyat használunk. Liliputit szoktunk venni, elégedett vagyok vele, viszont sok helyen olvasom, hogy hamar kikopik. Most télre pedig Stonz puhatalpú csizmát vettünk. Hát kicsit ormótlan, de amúgy jó kis csizma. :D

[link]

[link]

2012. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

puhatalpucipo.hu


Estrella puhatalpú. Én is ezt fogom következőre venni. Most liliputi van, 13 hós kislányomnak vettem, 3 hónapja nyúzzuk a cipőcskét. Csak bentre jó, és iszonyat módon kopik. Ez utóbbi ok, ami miatt nem fogok még egyszer liliputit venni. Az Estrella külön kiemeli, hogy nem kopik a bőr része a cipőnek. Reálisabb is az ára, mint a liliputinak.

2012. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 hósan az ortopéd orvos azt mondta a bevitt cipőire, hogy fényképezzük le benne a gyereket aztán dobjuk ki a cipőt, pedig a legpuhább nem épp olcsóbbat választottuk...


Otthonra csakis harisnya, zokni (mi a kettőt kombinálva használjuk a csúszásgátlók miatt). 21-22 fokos parkettás szobában néha bele is izzad...

2012. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha a harisnya-zokni a talpa alá gyűrődik akkor 2 számmal nagyobbat adsz rá. vegyél az ő méretében!

a puhatalpú cipőt én is ajánlom, de azt is zoknira vagy harisnyára kell adni, szóval továbbra is feláll, hogy az ő méretében adj rá ruhát, úgy kénylemes lesz neki

2012. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!