Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásba kell kiscipő vagy...

Lakásba kell kiscipő vagy elég a zokni? Bár még önálloan nem jár a fiam, de a butoroknál már lépeget. Most lesz 10 honapos. Ha kell cipő bentre akkor milyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bentre cipő, amíg csak lehet mezítláb (zokniban) neki a legjobb. Anyukáméknál sok a járólap a lakásban, ami elég hideg, így vettem neki gumitalpú zoknit, amit a rendes zoknira húztam rá, de itthon mindig zokniban van (14 hónapos).
2010. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a Brendonba vettünk szilikonos zoknit és nagyon JÓ!


[link]


Meleg benne a lába, van hogy csak harisnyában van, mert ha megyünk délután még sétálni, rajta hagyom a harisnyát, csak a nadrágját vetem le és a harisnyára húzom a zoknit, nagyon csúszott a lába a parkettán és az a pöttyes talpú zokni nem volt elég jó.

Néztem máshol, hátha olcsóbb, de majdnem 2 ezer volt.

2010. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked nem fázik zokniban a lábad a padlón, akkor nem kell,ha igen szerintem érdemes,hisz az övé is fázik.
2010. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én néha adok rá cipőt, hogy szokja meg, abban is tudjon járni. De többnyire csak harisnya + csúszásgátlós zokni van rajta. A parkettán az is elcsúszik, ott jobb, ha valamilyen cipő van a lábán. Ha már cipő, akkor vékony vászoncipő, ami azért tartja a bokát ill. szandál.

A nagyobbik fiam sokkal ügyesebb volt cipőben, mert abban nem spiccelt, nem akart lábujjhegyre állni, mint mezítláb/zokniban.

2010. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bentre mamuszt adok rá, csúszásgátlót a talpa. A zokni kevés, hiszen mi is papucsban járunk, hideg a járólap. De ő már nem csak a szobában van, ahol padlószőnyeg van, hanem bejárja az egész házat, úgyhogy nekünk azért is praktikus.
2010. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!