Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik betekerés...

Miért nem alszik betekerés nélkül? Hogyan tudnám leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Pár hetes volt mikor észrevettem,hogy ha bepólyázom egy vékony takaróba,nagyon jókat alszik. Most 3hónapos és még mindíg így alszik,főleg éjjel. Ha nincs betekerve,nem tud elaludni,ha mégis sikerül akkor éjjel 5-6szor felkel. 5hetes korától nem evett éjjel és ilyenkor sem éhes mert kiköpi a cicit és ha betekerem elalszik.Már kibontja magát és arra is felkel úgyhogy "csomagolhatok" éjjel többször. Nem tudom mit tegyek. Lassan kényszerzubbonyt kell venni?
2009. máj. 22. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább le kéne szoktatni. (Ilyenkor látszik, hogy lehet, hogy valami ami akkor jó, egyszerű megoldásnak látszott később sokkal több problémát okoz. Ilyan a mindíg felveszem, velem alszik...stb)

Próbáld egyre lazábban betekerni, amíg végül elhagyhatod. 40 fokban nem fog tudni betekerve aludni a melegtől.

2009. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm segítséget. Próbálom mindíg betekerés nélkül altatni,vagy ha elalszik utána kibontani,de eddíg nem jártam sikerrel.Remélem menni fog a dolog mert éjjel is elég meleg van már.

Még jó hogy nappal nem így alszik... :)

2009. máj. 22. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hálózsákot próbáltad már? Valami vékony ujjatlant kellene kipróbálni, hátha elvan benne?

2009. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,de a takaróba pólyázásnak pont az a lényege hogy a kezét ne mozgassa,ne ijedjen fel,amikor még nem tudja hogy az "övé" az a kéz... Sajnos a hálózsák sem jó. Aki ajánlotta,már nem tudom megkérdezni hogyan hagyta abba mert sajnos elment az élők sorából.
2009. máj. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!