Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mit eszik a 9 hós...

Mikor mit eszik a 9 hós babátok egy nap?

Figyelt kérdés
És mennyit?
2009. máj. 22. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az En babam kb.2 honapja nem tul jo evo.

En reggelire gyumit adtam neki /oszibarack,alma,stb./aztan 10-11 korul fozelek/sutotok,gesztenyepures fozi,brokkolis,sargarepas,ceklas stb.fozelekek husival./

aztan 2-3 korul megint fozelek,es h tok jol eszik akkor 5 korul kap egy kis ragcsat,babakekszet,picike banant,es este 8 korul jon a tejpep amit tapszerrel kell osszekevernem,mert amgy nem tudom belediktalni a tapszert,legalabb igy megeszi.

De pont szerdan mondtak,h reggelre is adjak neki tejpepet,mert h reggel tejes dolgot szoktak adni a babanak,igazabol nem ertem,h miert most mondtak,h nem jo reggelre gyumolcs neki,hiszen a doktorno,es vedono javasolta,na de mindegy,ossze vissza beszelnek.

Azota tejpepet kapp reggelre is es estere is,de igy is 4x eszik csak,5x etkezest nagyon ritkan tudok nala csinalni,mert egyszeruen nem akar enni tobbet,h eroltetem akkor meg kihanyja szegeny,ugyhogy inkabb nem teszem.

Es a Te babad mit eszik,es mikor?Megkerdezhetem,h mekkora a sulya a babadnak,es milyen magas?

2009. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Kb 10 nap múlva lesz 9 hós.

5-kor tejpép 160 ml

8-9-kor gyümi+ rizspehely vagy yoghurt vagy babakeksz belekeverve120-130ml

12 főzi140ml

3-4 kor gyümi+ rizspehely vagy yoghurt vagy babakeksz belekeverve150-200ml

19-kor tejpép150ml

20 -kor szopi

Csak azért kérdeztem ki hogy eszik, mert 18-kor beakarok vezetni még egy főzit és 20 kor tejpépet, mert már kevés neki az anyatej és éjjel éhes lesz.

Ja és 73 cm és 8,1 kg

2009. máj. 22. 11:49
 3/5 A kérdező kommentje:
kislány, és a tiéd milyen súlyú és magas?
2009. máj. 22. 11:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az enyem kisfiu,es 7 nap mulva lesz 9 honapos.

Most vagyis szerdan volt 8550 gr,es 71 cm.

Hu akkor jo sokat eszik a babad,sajnos En ennel tobbet nem tudok belediktalni,pedig 1,5 honappal ezelottig annyira jo evo volt,de mara sajnos nem lehet kiszamitani,h eszik e.Sajnos nalunk a reggeli delelotti idoszak az nagyon necces,mert akkor eszik a legkevesbe.Nalunk a doktorno azt mondta,h ilyen koru babanak mar nem kell ejszaka ennie,h felkel akkor tea,vizzel kinalni es kesz.

Sajnos csak 5 honapos koraig tudtam szopiztatni,ugyhogy azota tapszert kap amit nagyon utal,de tejpeppel ekeverve megeszi szerencsere.

Ha erdekel vmi nagyon szivesen valaszolok ra,akkor irj priviben.

2009. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem vasat kell adnom a babának, azóta láthatóan jobb a étvágya.
2009. máj. 23. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!