Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hippes teába ha nincs benne...

Hippes teába ha nincs benne granulátum lehet e adni 3 hónaposan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Én a babámnak már két hónapos kora óta Hipp granulátumos teát adok.Az,hogy a nem granulátumosat adod, szerintem annyival különbözik,hogy ne csináld erősre a teát,és akkor adhatod neki.Amikor forralsz vizet,akkor csak leöntöd gyorsan, és nem áztatod, így kaphat.De én nekem ebbe a korban szimpibb a granulátum,tudod régen ezeket újszülött kortól volt adható, most csak a név változott meg rajta, hogy 4 hó.Nekünk ez vált be.De a kérdésedre a válasz igen a leírtak alapján elkészített módon.
2009. máj. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért, a Hipp-ben van filteres? Én csak granulátum formájút láttam. De én is adtam 3 hónaposan már, a védőnőt is megkérdeztem, azt mondta lehet adni.
2009. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj butaságot írtam. A maltrodexinre gondoltam, mert a 6 hóstól adható Hippes teába az is van.
2009. máj. 22. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!