Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan milyen az amikor jon...

Pontosan milyen az amikor jon a fogacska?

Figyelt kérdés
4 honapos a kisfiam, nagyon nyaladzik es az oklet is ragja, egy par napja eleg russzul alszik, es ma este nagyon faldalmasan sirt, de csak kb 5 percet. Milyen az amikor az inye faj? Az nem folyamatosan fajdogal? Ma Peldaul nagyon jol elvolt, ott uldogeltem mellette amikor hirtelen felsikitott amikor a keze a szajaban volt, de ez eleg ritkan fordul elo. Lehet a foga?
2009. máj. 21. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szegénynek olyankor belenyilal a fájás!

Az ínye pedig be lehet dagadva és megnyomhatja, elég hosszadalmas folyamat!Kend be neki Dentinoxal!Jó!

2009. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ha nyálzik szegény és az öklét rágja, akkor bújik az a fogacska. Nem mindig fáj nekik, pl. olvastam, hogy esti napszakban náluk is erősödhet a fájdalomérzés. Javaslom, ha szeret rágcsálni a hűtőrágókát, az én fiam nagy igyekezettel rágcsálta.

Onnan is látod, hogy a foga jön, hogy fehéredik az inyecskéje (először elől, alul jön ki kettő, ha betartja a "nagykönyvest". Ha nem, akkor sincs semmi baj.

Elvben és ismét könyv szerint hat hónaposan bújik ki az első foga, kisfiam ezt betartotta, rögtön kettőt növesztett egyszerre.)

A fogzásról jókat ír Vida Ági a www.kismamablog.hu-n.

2009. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a lanyomnal ugyanaezek a tunetek, most 5 honapos es egy honapja igy megy...meg semmi sem latszik a szajacskaban... sokszor arra gondolok, hogy csak rafogjuk, hogy "biztos a foga" de ha bekentem az inyet akkor sem valtozott semmi, neha vigasztalhatatlanul felsir es a cicic sem kell neki...en is tanacstalan vagyok
2009. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!