Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számítsunk az első...

Mire számítsunk az első hónapokban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben kiírtam ezt a kérdést másképpen. Érdemes olvasgatni!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..



Jó mulatást, egészséges és sok boldogságot!

2012. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de kemény lesz!! Az első pár hetet nem megéled hanem túléled!
2012. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A belinkeltnek csak az első oldalát olvastam el, de azért nem ennyire horror a dolog. Ha el tudsz szakadni a tankönyvektől (hogy mennyit KELL szopni, hányszor KELL etetni, hány órát KELL aludnia, stb...) és lazán tudod kezelni a helyzeteket, akkor azért élhető az első 6 hét is. Az biztos hogy fárasztó, és hogy rumli lesz a lakásban de a túlélés túlzás. Nekem most 7 hetes a fiam, mellette itthon a 2 nagyobb is egész nap mert téli szünet van, a férjem pedig 3 műszakban dolgozik. Igaz, hogy ha este van időm akkor este főzök, és nem csillog-villog minden, de azért meg lehet mindent csinálni még úgy is hogy éjjel is fel kel kelni szoptatni.
2012. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod, és elviseled az elejére kérd meg anyukád, vagy anyósod, hogy pár hétre költözzön oda. Pláne, ha nehéz szülésed lesz, netalán császár. Én az első 2 hétben fel sem tudtam kelni, és a lányom bizony egész nap ordított, a fene sem tudta miért. A férjem 3 napot volt itthon, aztán egyedül voltam, én majdnem megőrültem. Pedig igazán vártuk, tervezett baba volt.

A második gyerekkel már jobb volt, mert ott már 2 nap múlva nem is éreztem, hogy szültem. De az első 6 hétben még teljesen normális, hogy nem alszik a gyerek éjszaka, szóval erre számíts. A házimunkát lehet hanyagolni, ha nappal alszik a gyerek, akkor aludj te is.

Ha tudod majd szoptatni, akkor az egyszerűbb lesz, mert bármikor, ha kéri egyből meg tudod etetni, nem kell a tápszert kevergetni. De valóban ne hallgass senkire, ha kéri etesd meg, ne nézd az órát.

2012. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!