Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel valakit a könyves játék?

Érdekel valakit a könyves játék?

Figyelt kérdés
A tovább küldös,hogy egy könyvet kell küldeni egy 0-6 éves korú gyermeknek,és majd Te is kapsz egyet.HA valakit érdekel,írjon cimet,vagy e-mail cimet és küldöm!
2009. máj. 21. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mire gondolsz?

Van valaki aki tudja?

2009. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy papir,amin a sorra következő gyermek nevére kell küldeni egy könyvet,mellette a papirt tovább küldeni,a te babád nevével,és elméletileg rád kerül a sor,akkor te is kapsz.Nekem azt mondták,olyan 500ft.-körüli könyvet küldjek.
2009. máj. 21. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez tök jó. És csak Magyarországon vannak a címek ahova a könyvet kell továbbitani? És irsz a könyvbe valami kedves kis mondatot hogy kinek lesz és kitől?

Engem érdekelne, ha még nem stoppolták le.

2009. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én benne voltam,de akiknek továbbküldtem szerintem nem vették komolyan,pedig szeintem tök jó dolog,főleg,hogy még pénzbe sem kerül,mert használt könyvet is lehet küldeni,mi sajna a 36db könyvből 1db-ot kaptunk,bár a kisfiam még csak 8.5hónapos ő nem volt csalódott,de én egy picit az vagyok,mert bíztam benne,hogy olyan ismerősöknek továbbítom akik benne lesznek.Hát tévedtem.

Sok sikert, nektek hátha több szerencsétek lesz.

2009. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is beszálltam ebbe a játékba, a 36 könyvből 3-at kaptunk. Szerintem nagyon jó gondolatnak tartom a mai napig is, sajnálom, hogy sok ember érdektelenséggel fogadta...

Sok sikert Nektek!

2009. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21:18.-as,ha érdekel írj cimet,vagy e-mailt és küldök levelet,benne a részlettel.Én is most kezdek ebbe a játékba!
2009. máj. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!