Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel még valakit a 0-6...

Érdekel még valakit a 0-6 éves korú gyerekeknek indított könyves játék?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de ha valaki lemaradt róla, annak most én is felajánlanám ezt a lehetőséget.A lényege az, hogy egy levelet kell elküldeni 6 emberkének majd azok mindegyike is elküldi 6 emberkének. így 6*6 emberkétől várható egy mesekönyv.

Neked pedig annak kell egy könyvet küldenek, aki annak küldte, akitől te kaptad a levelet.1 könyvért 36? Nem rossz..


Akinek én küldtem könyvet, annak jó tapasztalati vannak, elég sok könyvet kapott már.


Sajnos ide hozzám sokára ért el ez a levél, mert a kisgyerekes ismerőseim nagy része már megkapta, ezért még néhány levél még gazdára vár:-)


Ha valakit érdekel, írjon!!



UI.:Az én lányom fél éves..


volanita@gmail.com


2009. jún. 17. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi, de én nem kaptam egyetlen egy darabot sem, pedig becsületesen postáztam a leveleket, és küldtem a drága könyvet. ENNYIT ERRŐL A JÁTÉKRÓL!!!

MÉLYSÉGESEN CSALÓDTAM BENNE!!!

2009. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy neked nem sikerült. Akitől én kaptam a levelet elmondta (és belegondolva igaza van)hiába küldi az ember megbízható 6 embernek, ha ők olyanoknak küldik tovább, akit elfelejtik, nem foglalkoznak vele, stb, és ugye te tőlük várnád a könyveket..Vagyis a te ismerőseiden is sokban múlik a siker..Engem is először e-mailben és telefonon megkeresett az ismerősöm és csak akkor küldte el a levelet, amikor biztosra megígértem, hogy továbbítom, mivel az én érdekem is.
2009. jún. 17. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én erről még sosem hallottam. Érdekes ez a játék.
2009. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nem szép dolog, hogy pár órával azután írod ki, hogy én kiírtam. -szerintem

Amúgy nem a játékban kell csalódni, hanem az emberkben, akik ennyit nem tudtak megtenni a gyerekek kedvéért...

2009. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem olvastam a mai kérdéseket, egyáltalán nem volt szándékomban hogy keresztbe tegyek neked.

Azért kérdeztem úgy,hogy érdekel-e még valakit a játék, mert vagy egy hónapja olvastam ezt a kérdést..


De úgyis rajtad múlik, hogy elhiszed-e, nem szoktam bántani az embereket.

2009. jún. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!