Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmenjünk nyaralni vagy ne?

Elmenjünk nyaralni vagy ne?

Figyelt kérdés
ajándékba kaptunk egy nyaralási lehetőséget a balatonnál de csak augusztus elején tudunk elmenni(a férjem akkor kap szabit),viszont akkor éppenhogy 4-5 hetes lesz a kisbabánk(ha időre születik,ha előbb akkor is max 6-7 hetes)viszont van 2 nagyobb gyermekünk is....nem tudom mi tévő legyek,lehet baja a picinek ha elmegyünk?autóval mennénk....
2009. máj. 21. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy egy önálló házról lenne szó ahol csak mi lennénk.
2009. máj. 21. 15:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát még picike, de a két nagyobb miatt, lehet, hogy bevállalnám, nehogy a féltékenység vagy ilyen testvér baj, legyen később, hogy a picike miatt nem tudtatok menni nyaralni a gyerekek szemében.

Hát reméljük, hogy te és a pici babád is utazásra megfelelő állapotba lesztek, a kocsiba szerintem hordozóba nem lesz baja a babádnak, mert át fogja aludni az utazás idejét!

(Amúgy én amikor megszültem a lányomat akkor még egy hónap múlva, még olyan gyenge voltam, hogy az utcára se tudtam kimenni, csak két hét múlva, mert annyira vérszegény lettem, sok vért vesztettem és egy kicsit ki is száradtam a szülésnél).

Kellemes nyaralást kíván egy 1 éves kislány anyukája.

2009. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan,csak vigyél mindent ami kellhet és vegyetek utazóágyat.Jó pihit.
2009. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül is, ha minden rendben megy, miért is ne.... Mondjuk a helyedben nagyszülőkkel, barátnővel stb mennék, mert nem árt a segítség ekkora családhoz, amíg a pici babával foglalkozol. Amíg a többiek strandolnak /kb egész nap :-)/, te úgy sem mehetsz ki, addig főzhetsz, babázhatsz végülis. Gratulálok!
2009. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!