Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmenjünk velük (is) nyaralni?

Elmenjünk velük (is) nyaralni?

Figyelt kérdés

A szüleim terveztek egy "családi nyaralást" (ott lesz a tesóm,a férje,a 16 hós fiúk,anyáék és mi),de nem tudom,hogy menjünk-e...

Július 8.-án mennénk és 15.-éig lennénk ott.De július 17.-én viszont már indulunk Spanyolországba repülővel,ami szerintem megterhelő lesz a kislányunknak.

Nem tudom,hogy most elmenjünk-e anyáékkal is...Nem lesz nagyon sok ez a 3 hét a picinek(2 hetet lennénk Spanyolországba).


Ti megpróbálnátok?Vagy jöjjünk el hamarabb a szüleimtől és akkor pihenhet pár napot itthon?


Akkor lesz majd 10 hós.


Köszönöm!


2011. máj. 10. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon a babátoktól függ. Ha jól érzi magát ott, ahol lesztek és szeret a nagyszülőkkel lenni, akkor nem hiszem, hogy itthoni pihenésre vágyna.

Ha a saját gyerekeimből indulok ki, ők nagyon szeretnek a nagyszülőkkel lenni, nekik kifejezetten tetszene egy hosszú nyaralás közösen. Nem tudom, a te kislányod mennyire szeret a nagyszülőkkel, unokatesóval lenni, ha amúgy is gyakran vagytok együtt, akkor biztosan rendben lesz számára is a dolog.

Azt javaslom, mindenképp menjetek el, s ha a kicsinek úgy látod, mégsem az igazi, akkor egyszerűen hazajöttök. Egy próbát megér, jó nyaralást!

2011. máj. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy a picik rugalmasabbak, mint gondolnánk...

Nekünk is volt anno, amikor 3 hósak voltunk, sok utazás - persze nem nyaralás, de a pici jobban bírta mint gondoltuk volna.

Ha ti ott vagytok a kislánnyal, akkor szerintem nem fogja megviselni a hosszú nyaralás. De ahogy írták is: egy próbát megér!

2011. máj. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek, ha van kedvetek, csak figyelj arra, hogy a nyaralás alatt is tudjon pihenni eleget.
2011. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!