Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hó körüli babátokat hogyan...

10 hó körüli babátokat hogyan altatjátok?

Figyelt kérdés
az enyém cicin, de órákat képes rajta este lógni, elalszik, beteszem a kiságyba, felkel, kiveszem, kezdődik előről. Kb 3x éjfélig. Elfáradtam lelkileg, ja és éjfél után is még 2x, 3x, pedig tejem van, nem éhes.
2011. dec. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

kb ugyanígy, csak mi együtt alszunk, mégis számtalanszor megébred.

Hulla vagyok.

És van még egy 3 évesem is, aki nem jár oviba

segítség nincs

nagyon fáradt vagyok én is

2 perce volt a 8. cicizés este 8 óta.

2011. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mondom,h örülök, amiért nem vagyok egyedül. Én 1 gyerekkel kész vagyok, kitartást Neked. Csak azt nem tudom,ha nem lesz tejcsi, hogy fog elaludni?
2011. dec. 30. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is együtt alszunk. Nálunk is a cicin altatás dívik, de a kicsit még át tudja venni az apukája, szerencsére többnyire ölben is elalszik. Olyan nincs,h nem lesz tej az nem apad csak úgy el, az esti cicin elalvasnak egyébként inkább a túl sok tej szokott a gátja lenni, mert akkor nem tud konfortszopizni a kicsi.
2011. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Későn alszik el nagyon,ezért 9kor kapja a vacsorát, majd picit játszik, fürdik, és fél 11kor kezdődik a cicizés, azon elalszik, kb 1-2x ébred éjszaka, de velünk alszik, így csak felkapom, cici,majd alszunk is tovább,általában 9-10 körül kel reggel.

Nekem is van bőven tejem, de úgy gondolom a vacsora is jót tesz neki, az eltelíti, tejpépet vagy hús nélküli főzelékt szokott kapni.

2011. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekünk a szeparációs szorongás időszakában volt ez, ami 2-3 hét alatt lezajlott. Akkor próbáltam ki, hogy ne rakom cicire, hanem csak ringatom (előtte soha nem ringattam) - nagyon gyorsan bealudt így. Igaz 10 kg a gyerek, úgyhogy sokáig nem is bírtam volna.

Most éjjel egyszer kel, akkor cici és alszik tovább. Ha mégis megébred csak ringatom, mert tudom, hogy nem éhes.

Ezzel a módszerrel ritkítottam az ébredéseit.

Az, hogy velünk alszik nem jellemző - egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor vittem át a mi ágyunkba.

9,5 hónapos

2011. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 10 hónapos. Ő nem cicizik, 1 hónapos kora óta tápszeres, de már azt sem issza meg.

Nap közben egyszer alszik. Olyankor általában beteszem az ágyba, iszik teát (100 ml körül), aztán kicsit helyezkedik, és alszik.

Este betesszük, forgolódik, néha akkor is iszik, de csak pár kortyot.

Amikor nyűgösebb, nehezebben alszik el, akkor meg lefekszem a földre a kiságy mellé, és becsukom a szemem. Olyankor odahúzódik ő is a rácshoz, és szerintem megnyugtatja, hogy anya ott szuszog mellette. :)

De ez ritkán fordul elő, inkább fogzásnál volt ilyen.

2011. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!