Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány babát terveztek/ tervezte...

Hány babát terveztek/ terveztetek?

Figyelt kérdés
Mi kettőt, és most itthon vagyok 9hos lányommal- a másik...majd meglátjuk, hogy alakul.
2009. máj. 21. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyet, és ő már velünk van.
2009. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Most 5 hónapos a kisfiam,és én mindenképpen szeretnék még egy testvérkét.Magamról tudom milyen rossz "egyedül" felnevelkedni.De ha meg majd későbbiekben becsúszna 3.,miért ne? :D Igazából én akkor már 30-on felül lennék bőven,akkor már rizikósabb...Majd ahogy a sors akarja. Jó babázást!
2009. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Talán kettőt. most 5 hós a fiam, de nekem is el kell majd mennem dolgozni előbb, a pénz miatt.
2009. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én szívem szerint 3 gyermeket szeretnék, de csak 2 van tervben. Kisfiunk most 8 hónapos, 2 év korkülönbséget terveztünk.

(de lehet, hogy a Bajnai csomag -1 év GYED- miatt nem lesz kistesó. :-(

2009. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyet terveztünk és sikerült is,hogy mit hoz a jövő azt nem tudom,de most ennek az egynek megpróbálunk mindent megadni ami tőlünk telik ebben a nehéz helyzetben:(

8.5hós fiúcska anyuja

2009. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fiam 9 éves, lányom 10 hetes, harmadikat nem tervezünk.

37 éves vagyok

2009. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszaitoknak. Igen nálunk is megy a téma...én is dolgozni szeretnék a második előtt- mivel lányom születése előtt államvizsgáztam, és cs pár honapot dolgoztam. De nagy korkülönbséget sem szeretnénk.

Minden jot Nektek!

2009. máj. 23. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!