Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar ülni a babám,8 hós....

Nem akar ülni a babám,8 hós. Állni már áll?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan fel fog ülni is. A fim volt aki elöbb fel állt és akkor tudtam meg,hogy felállni könnyebb mint felülni.
2009. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is 8 hónapos, ül, de felállni még nem tud! Istenem, majd megcsinálja, semmi probléma!! A kisfiam 6 hónaposan még nem forgolódott, most meg úgy mászik, hogy alig érem utol. :) Nyugodj meg, majd ülni fog nem sokára!

A babaák huncutok egy kicsit! :)

2009. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam két napja töltötte a 9 hót, és még csak a múlt héten ült meg először egyedül. És csak akkor áll ha tartjuk. Majd megtanulja azt is. Tegnap hallottam olyat,állítólag amerikai tudósok kitalálták hogy a babák akkor tanulnak meg állni és járni, ha már van foguk, mert akkor van mit összeszörítaniuk...és ha belegondolunk, lehet hogy tényleg igaz, hiszen mi is állandóan összeszörítjuk....Nekünk még nincs fogunk, de kíváncsi vagyok tényleg van e összefüggés.
2009. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!