Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves és ugye már...

Kisfiam 1 éves és ugye már eheti a mi kajánkat. Mindent próbálni kell előtte?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy most is érvényes a mindent először próbálni és ha nem okoz gondot akkor eheti?Eszik gyakorlatilag mindent de azért mégis akad 1-2 dolog amit még nem kóstolt.
2009. máj. 21. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arra figyelj, hogy amit még nem evett abból egyszerre ne egyen túl sokat (főleg az allergizáló dolgokból).
2009. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én most itt közutálatnak fogok örvendeni, de én a bevezetésekkor sem csak kóstoltattam egy-két kanálnyit (ahogy a védőnő mondta), hanem ha ízlett a gyereknek, akkor kapott egy rendes adagot, amennyit kért. Soha semmitől szerencsére nem volt baja. Tegnap a spenóttal voltunk így. 6 hónapos a kicsim. Bevágott 200 ml-t belőle, és semmi baja attól sem. :)
2009. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is most lesz 1 éves,de megmondom őszintén én már nem kóstolgattatok(régebben sem nagyon tettem)vele.Ha új ételt kap akkor azt nem este adom neki,nehogy fájjon a hasa vagy valami baja legyen.Nálumk csak az a gond,hogy eddig 3 foga van csak,így nem eszik annyi darabos ételt.De igyekszek olyat főzni amit meg tud enni.Szerin tem már ehet rendes adagot,főleg ha már mindent eszik!
2009. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!