Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancsot mikortól adhatok?

Narancsot mikortól adhatok?

Figyelt kérdés
Visszanéztem a kérdéseket, mindenki mást mond. A védőnőm kifejezetten ajánlja most bevezetni, most 5 és fél hónapos a babám, itt meg mindenki tiltja.
2009. máj. 21. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi idős volt a babám mikor mondta a védőnő, hogyadhatom neki. Adtam és hát jól kimarta a kis seggét. Utána hanyagoltam. 7 hónaposan adtam neki megint akkor már jó volt:)
2009. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az oltási kis könyvben is benne van a hozzátáplálás menete,és ott(is) 1 éves kortól ajánlják a citrusféléket.Mondjuk nekem a védőnő és a doki is ezt mondta.Ha nem is várod meg az 1 éves kort,azért 10 hós kora előtt (én)nem nagyon adnék neki.
2009. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem mertem a babámnak még narancsot adni, pedig már 1 éves. Nekünk azt tanácsolták, hogy a citrusféléket csak 1 éves kor után vezessük be, mert nehezen emészthető, illetve sok benne az allergén anyag. Ez persze nem jelenti azt, hogy baja lesz tőle, csak azt, hogy lehet.


Jó babázást!

2009. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer itattam a 3 hónapos gyerekemmel frissen facsart narancslét. kb. 20 ml-t, szóval csak épphogy. Nem lett tőle semmi baja, de azóta nem adok neki, várok még vele kb 8-10 hónapos koráig.
2009. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baba italban van és adhac.

Érett gyümölcs az 1 éves kor.

2009. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!