Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágtátok le először...

Mikor vágtátok le először babátok haját és hogyan?

Figyelt kérdés

Géppel? Ollóval?

6 hós kislányomnak rengeteg haja van, hosszú is, ezekbe a melegekbe mindig tiszta víz a feje, és vakargatja is, látszik hogy zavarja. Tehát szeretném neki ma levágni, ötleteket várok!:)

Köszi előre is.


2009. máj. 21. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
7-8cm a haja. Durva lenne ha géppel vágnánk le?
2009. máj. 21. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 7 hósan lett levágva,és géppel,5 perc alatt megvolt,szépen tűrte,és nagyon kis vagány lett.Kislánynak viszont gondolom nem kopaszra akarjátok.Fodrászodhoz vinni,aki egy csini kis rövid fazont vágna neki?
2009. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy éves volt a fiam mikir elöszöl levágatuk neki fodrász csinálta és én fogtam közbe a kezét hogy ne féljen és olloval vágta
2009. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem menjetek el fodrászhoz...Na nem azért,mert ott divatosabb frizurát kapna a kiscsaj :),csak egyszerűbb és praktikusabb.

Kisfiamnak is nagyon hosszú a haja,születésétől fogva sok van neki és ki sem hullott,el sem kopott.A forróság közeledtével én is elviszem majd egy hajvágásra,ne szenvedjen annyira szegényem.

2009. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az se baj ha te levágod géppel neki.Még csak 6 hónapos,ha csak rövidebbre vágja a fodrász ollóval,ugyan úgy melege lesz és ugyan úgy vizes lesz a haja.Én ollóval vágtam a gyerek haját jó rövidre,de ő másfél éves.A lányomnak meg egy évesen kezdett nőni a haja,addig kopi volt,és tök cuki.De te döntsd el,neked melyik egyszerűbb.
2009. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 1 éves múlt. Eddig én vágtam a haját sima ollóval. Tavaly a nagy melegben én jó rövid frizut csináltam neki, télire hagytam kicsit nőni. Most jó erős haja van.
2009. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az tévhit hogy ha időben korán levágod a babahajat az megerősödik.Az én lányomnak is rengeteg haja van születése óta, max annyit vágtam le belőle amik a kis tincsek közül hosszabb volt a többinél.Én nem vágnám le rövidra az tuti, mondjuk ha fiú lenne az más, de egy kislánynak géppel levágni?hmm
2009. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 hosan geppel vagtam neki 3mm-re, most 1 honappal kesobb mar nem is tunik kis kopasznak, gyorsan no a haja. A vagasnal Apa fogta a fejet, en vagtam, kozben enekeltunk neki, szoval nem felt, csak neha forgolodott hatra, hogy mit muvelek. Szerintem kislanynak is lehet vagni geppel, de ne 3-mm-re, hanem azert kicsit hosszabbra. :)
2009. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Levágtuk neki géppel, de nem nagyon rövidre, ígyis maradt egy csomó haja.:)

Köszi a válaszokat!

2009. máj. 22. 07:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!