Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idősen állt...

Babátok mennyi idősen állt fel először? Utána hogyan tudtatok tőle bármit is csinálni?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos kisfiam felállt, és sehol nem tudom felügyelet nélkül otthagyni, mert állandóan ezt gyakorolja. Ti hogy oldottátok meg?
2009. máj. 21. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 10hósan. Hagytam, hagy essen egy párszor, mert rá kell jönnie, hogy kell ügyesen állni. Aztán 1 hét után már ott hagytam magára. Nincsenek esések. Az elején is 1-2x volt csak. De az is kicsi
2009. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Járókába is be tudod tenni!A lakás valamelyik központi helyére állítsd fel ahonnan könnyen látjátok egymást.Mi ugyan nem használtuk,nem maradt benne egyik gyermekünk sem.Mondjuk nem ilyen korán álltak fel.Mindkettő 9 hós volt,10 hósan már szinte szaladtak:)Nekünk inkább a komp vált be.
2009. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 9 hónapos an. egy hete. ő is esett párszor, jó nagyokat. csak akkor hagyom gyakorolni, ha ott vagyok mellette.
2009. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6.5 hónaposan? Belehúzott a kisfiad :) Az én lányom most 10 hónapos, egyedül még nem áll fel, csak asztal, szék, bútor mellett. Egyszer kétszer visszahuppant, aztán már nagyon szépen visszaül. Szerintem hasonló lehet az egyedül állással is.
2009. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nem egyedül állt fel, hanem bútorba kapaszkodva, lehet, hogy nem voltam egyértelmű. Egyik nap még semmi, másnap meg felkapaszkodott. A komp nekem is bevállt, csak egész nap mégse lehet benne. Eddig olyan szépen eljátszogatott, egyedül is lehetett hagyni. Egyetemre járok, vizsgaidőszakom van, és így nagyon nehéz tanulni mellette. Azért várok még jó ötleteket.
2009. máj. 21. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ennyi idősen állt fel, de egy idő után megtanul szépen leereszkedni, én is vettem kompot, járókát, mindkettőben üvölt, nekem a nagymamák segítsége vált be, ha bármilyen dolgom van, vagy viszem minden helyiségbe magammal, hogy legalább ha fél szemmel is, de lássam Őt.
2009. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
7hosan allt fel kapaszkodva,most 8hos.eleinte hagytam hagy probalkozzon,de mindig mellette voltam,mert neha nagyon nagyot eset,es mar nem birtam nezni;)de azota,szepen megtanult esni is;)popsijara.es mar nem kell annyira figyelnem,de azert ha valami dolgom van,mindjart kompba teszem.ilyenkor ez jol jon.mert a gyerek,ha fel all ha nem mindig kell,hogy valaki ott legyen vele.
2009. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!