Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babának lehet előző...

9 hós babának lehet előző este főzni másnapra?

Figyelt kérdés
Szerintem annyira nem, de más hogyan oldja meg a friss ebédet? Én általában üvegeset szoktam venni, csak néha főzök, mert nem tudom, mikor? 6 órakor kel a babám, aztán reggeli, kicsit játszunk, fél 10 körül tízórai, és utána elmegyünk sétálni, hogy elaludjon. Ha hazaérünk, már késő van elkezdeni, hogy időben kész legyen. Nálatok hogy van?
2009. máj. 21. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a délelötti alvásnál fözök,de nugodtan megeheti a másnapos kaját is.

A baba kaják is a felbontás után 48 ora mulva is fogyaszthatok.

2009. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig én is zömmel üvegest adtam, de most, h' van már új zöldség-gyümölcs, lassan átállok a főzésre. Az enyém reggel kilenc és tíz között alszik egy órát, én akkor szoktam, vagy előkészítem kora reggel, amíg a férjem még itthon van és leköti, aztán 11 körül felrakom párolni. A mi kajáinkat is úgy szoktam, h' amit lehet előkészítek akkor, mikor nyugi van, aztán csak összedobom. De szerintem nyugodtan készíthetsz ennivalót előző este, a főzeléknek semmi baja nem lesz.
2009. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!