Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap kint voltunk a kertben...

Tegnap kint voltunk a kertben és a kilenc hós kisfiam betömött valamennyi sarat a szájába. Lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
Próbáltam letörölni amennyit csak lehetett.
2009. máj. 21. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz :)Anya mesélte, hogy amikor kicsi voltam, még a virágról is leettem a földet. Meg a kiságy körül a falat :) Bár nem a legjobb, de vaja biztos nem lesz. Még azt is hallottam, hogy valami nyomelem hiányzik a szervezetéből, azért eszik földet.
2009. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Azt szokták nálunk mondani, hogy mire felnő egy gyerek, meg kell ennie 3 zsák homokot :))) Persze, ez csak vicc akart lenni. Nyugi, semmi baja sem lesz! A kislányom is éppen tegnap kóstolta meg a göröngyöket a kertben, míg én palántáztam. A nagy fiam anno előszeretettel ette a virágcserepekből a földet..sosem volt tőle baja.
2009. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, talán kicsit hígabb lesz a széklete. A fiam10 hónapos és múltkor egy marék homokot evett, de baja nem lett:)
2009. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. :) Anyukám tyúkszart evett kiskorában, él és virul... Mindenki eszik gyerekkorában olyat, amit nem kéne, sajna ez szinte kivédhetetlen. Erősödik az immunrendszere!
2009. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam tegnap a kakiját ette meg.Gondolhatod,hogy mennyire megijedtem.Azt mondta az orvos,hogy max. hasmenése lesz és,hogy adjak neki normafloret.nem lesz baja ne aggódj.
2009. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Semmi baja sem lesz. Én tyúkszart ettem gyerekkoromban. Egyes anyagok hiányoznak a szervezetéből, ásványok, nyomelemek, vagy épp vitaminok amelyek az élet számára nélkülözhetetlenek. Baja akkor lenne ha nem enné. És mondok még valamit:


Nem szabad ezt a föld vagy tyúkszar evést gyógyszertári vitaminokkal kiváltani és azt is elmondom miért. A gyógyszertári cuccok többsége a vegyszeripar remeke. ERŐSEN MÉRGEZŐ! Mivel ezeket az anyagokat természetes vegyületek mintájára vegyészeti úton állítják elő, azért mert egy növényi hatóanyagot nem lehet szabadalommal védeni. Ha viszont egy vegyületet laborban állítok elő azt már lehet. Csak Isten óvjon a mellékhatásoktól, ugyanis az ember sosem lesz képes tökéletesen leszimulálni amit a természet alkotott. Ez az egész történet csak a profitról szól.


Másik sarkalatos pont a baktériumok, kórokozók szervezetbe juttatása. A gyógyszertári készítmények nem tartalmaznak kórokozót így a gyermek immunrendszere nem készülhet fel időben a védekezésre, nem tud normálisan kifejlődni a gyermek beteges lesz. A közhiedelemmel ellentétben nagyon is fontos, hogy a gyermek szervezetébe bekerüljön néhány ártalmatlan baktérium, hiszen ezáltal az immunrendszere erősödni fog!

2012. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!