Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmondanátok, nálatok mi...

Megmondanátok, nálatok mi vált be pelenka kiütés esetén?

Figyelt kérdés
10 hós kisfiam popsija és az ágyákánál még nem nagyon, de piros és szeretném ha javulna. Ti mit használtok? Mit ajánlotok? Milyen krém? És főleg milyen pelus ilyen melegben? Köszönöm!
2009. máj. 21. 08:05
 1/8 anonim válasza:
77%
sose volt ugyhogy sajnos nem tudom. Fodzáskor picit talán piros volt a feneke akkor sudokrémet vettem rá és jó volt neki
2009. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
sudocrem
2009. máj. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Sudocren,azt használom általános popsikrémnek is. Nekünk a lila Tescos pelus bevállt,pamutos a külseje.Mi sokat meztelenkedünk,minden peluscsere alkalmával,legalább 10 percet,fürcsi előtt pedig 30 perc,bár nem mindég.
2009. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

sudorem

Mi szinte mindenre használjuk.Popsira kifejezetten jó. Most hogy ilyen meleg van piros pöttyök voltak a nyaka körül meg a kezén. Azt mondták melegkiütés,maradjaunk otthon és vetkőztessem le hogy szellőzzön a bőre. Én bekentem sudocremmel a pöttyöket és másnap semmi baja nem volt.Csak ajánlani tudom.

2009. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sudocrem
2009. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2009. máj. 21. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
bhepanten!Csodát tett!
2009. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is sudocrem-et használtam rá meg minden pelenkázáskor 10-15 percet "szellőztettük" a popsiját.Ja, és én addig nem használtam törlőkendőt csak kamilla teát steril vattával.
2009. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!