Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy nem megyunk minden...

Baj, hogy nem megyunk minden nap setalni?

Figyelt kérdés

Kertes hazban lakunk, ha nem megyunk csavizni, akkor is kint vagyunk sokat, de egyszeruen neha annyi dolgom van, hogy keptelenseg a setat beiktatni. irigylem azokat az anyukakat, aki 2-3 orat setalgatnak naponta(itt olvastam).

Ok vajon, hogy csinaljak? Fozes, mosas, takaritas, neha suti sutes, neha magamra is idot szanni, pl. torna, hajmosas stb,a babaval jatszani, es akkor meg tobb ora seta.nekem sajna nem megy.


2009. máj. 21. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Az a fontos, hogy friss levegőn legyen a baba, nem a séta. Egyébként amúgy is csak te sétálsz, a babádnak ugyanúgy csak a babakocsiban fekszik, mint amikor mondjuk kitolod az udvarra vagy a teraszra. Legtöbbször nálunk se jön össze, hogy sétálni menjünk, így mi is inkább a teraszon vagy az udvaron vagyunk sokat.
2009. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne baj? A lényeg szerintem nem a sétában van, hanem a levegőzésben. Mi sosem megyünk sétálni, mert utálja a babakocsit, de a kertbe minden nap lemegyünk 1.5-2 órára, az esti fürdés előtt.
2009. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is így vagyok vele, mint Te. Én sem tudom, azok az anyukák hogyan végzik a háztartást. :)

Egyébként a babám ebben a melegben nem is szeret abban a zárt babakocsiban főni...

2009. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ja! És az udvaron biztosan jobb a levegő, mint az utak mellett, ahol ott füstöl a rengeteg autó pont a babák orra alá..
2009. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

KOszi lanyok, megnyugodtam!:)

igen, ebben a melegben a kisfiam is utalja a babakocsit, a teraszon vagyunk arnyekban,a foldon jatszunk. ja es pelus nelkul hagyom sokat, imadja.

2009. máj. 21. 07:57
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!Nálunk is minden reggel döcögősen indul,ilyenkor próbálom elintézni a házimunkát -több kevesebb sikerrel :)

Én szinte sosem megyek sétálni a babussal,szintén kertes házban élünk és inkább az udvaron ejtőzünk.

Másfél-két órát vagyunk kint,persze van hogy több idő jut rá,máskor kicsit kevesebb.Szóval nem vagy egyedül :)

2009. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki órákat sétál a gyerekkel, annak van segítsége otthon (mama pl.) És mondjuk panelban lakik. Én sose sétálok velük, csak a dolgomat intézem babakocsival (pl. postára megyek, boltba). Cél nélkül nem megyek. Kertes ház.
2009. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
mi mindennap sétálunk és a házimunkát is el tudom végezni.
2009. máj. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sajna csak a "séta" jutott,mert panelban lakunk.Vagy reggel sétálok vele,addig intézem a dolgokat,vagy este,így eltudom végezni a házimunkát is.
2009. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen a paneleseknek nehezebb. Nekem muszály sétáltetni ha azt akarom, hogy friss levegőn legyen. Neked szerncséd van.Inkább magamtól veszem el azt az időt a babám javára. Pl: nekem nincs időm tornázgatni és már 5-kor kelek, hogy mire felébred addigra kész legyek a házimunkával. Ja és nekem nincs segítségem. Szerintem felesleges sétálnod vele minden nap ha kint van a kertben. De azért egy héten kétszer elvinném mert nekik is jót tesz a környezet változás.
2009. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!