Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? 3,5 hónapos...

Miért csinálja? 3,5 hónapos kisfiam szinte születése óta, a fürdés előtti 1 órát végigüvölti

Figyelt kérdés
Komolyan! Hiába énekelek, simizem, masszírozom, előbbre hoztam a fürcsi idejét, semmi nem segít...annyira felhergeli magát a végére, hogy már szopizni is alig marad ideje. Utána meg azért sír, mert a fáradságtól nem bír elaludni.
2009. máj. 20. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.És a fürdéskor is sír? A miénk sokáig üvöltött előtte, utána, közben is.. Aztán 12 hetes korától a nagykádban fürdik az apjával. Azóta már nem sír előtte, a kádban élvezi, utána viszont még mindig ordít.. 5 hónapos.
2009. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fürdést is végigsírja? mert akkor valószínűleg fél tőle. ha közben nem sír, akkor azért, mert várja! nálunk is volt ilyen sírós időszak, sokszor már 6-kor fürdettem, mert nem bírtam vele. ordított, nem maradt meg. aztán mihelyt a vízbe ért a feneke, csend lett:-) szerintem ennyire várta, na meg tudta, hogy utána kaja és alvás. szerintem már elfáradt estére és nem bírta tovább, ezért sírt! próbáld letenni fürdés előtt egy órával aludni, hogy éppen fürcsi előtt keljen fel egy kicsivel. akkor játszik egy kicsit, és jöhet a fürdés, talán nem lesz ekkora sírás előtte.
2009. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálj egy olyan időpontot találni,amikor még nem fáradt. Nálunk is sokszor végig üvöltötte a fürcsit, amikor már fáradt volt, vagy éhes.

Vagy reggeli fűrdetés?

2009. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl fáradt lesz estére?
2009. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fürdéskor mostanában már nem sír. Ma pl. még nevetett is!!! Na de utána!!! és próbáltam altatni fél6 körül (7kor fürdünk), kb. fél órát bír aludni és rákezd. Egyébként kiegyensúlyozott, nyugodt, anyatejes pasi!!!
2009. máj. 20. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is 3,5 hosak vagyunk es ue volt. Rajottem,h faradt, mivel napkozben alig alszik ezert estere hulla faradt, de meg furdeni is kell, utana kajcsi es alvas. Pedig mar jo elore hoztam a furcsi idopontjat, hiaba. Kozben nem sir, de utana az oltozkodes egy kinszenvedes ugy uvolt.
2009. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reggeli fürdés? A 9 éves lányomat suliba kell indítanom, utána gyorsban én reggelizem, majd az ebédet dobom fel...nem tudom mikor férne bele. A nagylányomnál ilyet nem tapasztaltam. Igen tudom, NINCS KÉT EGYFORMA GYERMEK!!!:)
2009. máj. 20. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a reggeli fürdés nem olyan jó ötlet. Végül is az elalvás előtt kell, hogy kényelmes komfortérzete legyen.
2009. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ok, én még egy babában gondolkodom, de tényleg bajos lenne úgy a reggeli fürcsi :)
2009. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt a probléma de én nagyon sajnáltam ,hogy sír és előbb megetetem majd egy fél órát várok addig előkészítem a fürdést megágyazok meg ilyesmi majd fürdi kicsi játék és alvás fél 9-kor úgy alszik mint a bunda és öröm a fürdés és az öltöztetés is 3 hónapos baba anyukája azóta végig alusza az éjszakát
2009. máj. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!