Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap délután 2kor kell...

Holnap délután 2kor kell vinnem lányomat a védőnőhöz. Mit adjak rá?

Figyelt kérdés
6 hónapos, és eddig nem mentem vele utcára amikor ilyen nagy volt a hőség
2009. máj. 20. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujju bodyban van szinte egész nap a lányom, kint a kertben, és még csak 2 hós múlt.
2009. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk is itthon így öltözik, csak nem tudom, nem nagyon ciki, ha így viszem az utcán, és be a védőnőhöz
2009. máj. 20. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Én 1 éve szültem, csak badyban volt a lányom. 6 hósan adhatsz rá rövidnacit pólóval, vagy szoknyát kispólóval, vagy napozót, az még jobban szellőzik.
2009. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is holnap megyünk 2-re a védőnőhöz :) ő most 8 hónapos. Én adok rá egy ujjatlan bodyt, meg valószínű, hogy vagy egy kisszoknyát vagy egy rövidnacit. Meg a fejére sapit, de csak ha sütné a nap, bár megpróbálom eltakarni a napernyővel amennyire lehet :) mert már nagyon izgága :) Én sem szoktam ilyen melegben kivinni, dehát ekkor van a rendelés :(

2009. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!