Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adtok a babátoknak...

Milyen teát adtok a babátoknak? 4 hónaposak vagyunk. Lehet már adni a 4 hós kortól való teákat? Pl. Milupa Narancs-őszibarack?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából ihatja, de azért elsősorban a vizet próbáld neki adni. Én ebben a korban még mecsek bébit főztem neki, és azt adtam folyadéknak. Ezekben az instant teákban elég sok a cukortartalom.
2009. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi hipp teát iszunk
2009. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a hipp csipkebogyo malnat,pickwick gyerekteat,csipkebogyot,mecsek teat,kamillat.Ezeket mar nyugodtan adhatod neki.A milupat meg nem probaltam,nekunk eddig ezek jottek be.valtozatosan adom neki,hogy ne mindig egy fajtat kapjon.
2009. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Hipp és Milupa sz@rok tel vannak cukorral. Inkább főzz Pickwick gyerekteát cukor nélkül. én ezt adom, v. Babamosolyt (csipke-hibi-kamilla) ohne zucker.
2009. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!