Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek a Biogaia...

Van valakinek a Biogaia cseppekkel tapasztalata?

Figyelt kérdés
Az én babám 4 hós. Nincs különösebb pocak probléma, csak szopi közben sokat sír. Azt mondta a doki, hogy ez az emésztés miatt van. Na meg sokszor kéne pukiznia, de nem megy. A cseppeket ajánlotta a doktor néni. Csak feleslegesen nem akarom neki adni, illetve azt sem tudom, hogy hol lehet beszerezni, mert ahol érdeklődtem ott nincs.
2011. dec. 24. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 10 hós lesz még mindig nagyon hasfájós. Mi próbáltuk, de nekünk katasztrófa volt. Konkrétan 4 napot üvöltött végig és nem csak éjszaka. Azt hittem a szívem szakad meg. Úgyhogy többet nem adok neki. Mondjuk őneki mindentől csak sokkal rosszabb lett.:(

Pedig állítólag nagyon jó, most erre esküsznek sokan. Sajnálom, hogy nekünk nem jött be. Ez sem...

szerintem próbáld ki, hátha.

2011. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy nekünk is puki gondunk van, de én nem vettem észre javulást puki téren sem.
2011. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a papaverin vált be. Receptre íratható. Próbáld ki.
2011. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!