Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az arcán?

Mi lehet az arcán?

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiamnak két hete egy piros folt van az arcán.Voltam vele dokinál azt mondta kenjem elcomos krémmel.Ebben a krémben szteroid van ezért vékonyan három napig kenhetem utána három nap szünet, a baj az hogy nem mulik el neki.Hol halványul hol erősödik de mindig ott van.Ja és hol száraz a folt hol pedig zsiros.Szoval egyik nap száraz a folt helyén a bőr másnap már zsiros lett a böre.

Már nem tudom mit csináljak mert nem szeretném tovább kenni szteroiddal.Mindent probáltam az egyszerű popsikrémtől kezdeve mindent amit a gyogyszerész ajánlott.

Orvoshoz visszavinni nem tudom majd csak két ünnep között.

Van esetleg valami öteletetek mivel tudnám eltünteni?


2011. dec. 22. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiamnak is van - én Lipobase-el kenegetem reggel, este. Alig látszik, nem piros. Szerintem csak én látom, mert tudom, hogy ott van.

Vény nélkül kapható! - így nem is bika szer. Ha a steroidtól nem múlt el, akkor szerintem ettől sem fog... :(

2011. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt,mi is kevert elocomos krémet kaptunk.A miénk nagyon csúnya volt szinte az egész arcát beborította.Az elocom az egyik legerősebb kenőcs.Kb 5 ször kentem be 3 hét alatt és már teljesen elmúlt kb 2 hetente egyszer kenem vele nagyon vékonyan.Sajnos én is azt mondom ha attól sem múlt el akkor...Szerintem újra bőrgyógyászat vagy meg kell találni a kiváltó okot.Mosópor,öblítő.valamilyen anyag stb...Én azóta nem használok sem mosóport sem öblítőt.
2011. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!