Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos lányom hason nem...

2,5 hónapos lányom hason nem igazán emeli a fejét. Már kellene ugye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapos koráig hasra sem tettem, mert paráztam a bölcsőhaláltól.

Aztán mondta a védőnő, hogy emelnie kéne a fejét ilyenkor.Na onnantól elkezdtem fokozatosan egyre több időre hasra tenni és közben végig ott voltam mellette.Aztán anyósom egyszer hasra tette le aludni, mikor megláttam majdnem agyvérzést kaptam, de akkor aludt a legjobbat a lányom.(Pedig 5 percenként piszkáltam, hogy él-e még).

3 hósan már ügyesen emelgette a buksiját és mikor 4,5 hósan megtanult hasra fordulni, onnantól csak hason hajlandó aludni.Háton már csak úgy alszik, ha annyira fárdt, hogy megfordulni sincs ereje:)

Minél többet teszed hasra a babád, annál ügyesebb lesz, pikk-pakk elsajátítja a technikát!

Elsején lesz egy éves a kiscsajom.

2011. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom is ennyi idős :-) Ő már emeli a fejét, DE ő nagyon bukós, így főleg hason alszik.
2011. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hú, én még alig-alig tettem hasra :-( Igazából nem is tudom megmondani miért, csak elmaradt. Amikor hasfájás miatt sírt, akkor próbálkoztam, de mivel nem igazán tetszett neki, így nem is erőltettem. De ezek szerint kellene néha.
2011. dec. 22. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Már igencsak, sokan már 1 hósan emeli.
2011. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony már kellene emelnie. A doktornő különösen figyelt rá, hogy emeli e ennyi idősen. Mert bajt is jelenthet, ha nem teszi.
2011. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emeli!!! Csak nincs még hozzászokva, de ma már kétszer is hasra tettem és emelgeti a fejét, de bizony elfárad egy idő után. Gyakorlunk ezentúl. Köszi a válaszokat!
2011. dec. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!