Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, hogy valakinek négy...

Volt, hogy valakinek négy hónapos babája még nem tudott megfordulni, vagy egyátalán oldalra fordulni?

Figyelt kérdés
Az én nagy 8,5kgs babóm sztem ezt később fogja ..de ugye nincs még lemaradva? Pihenőszékben lehet már ültetni (nem derékszögben ) egy kicsit? egy lusta baba anyukája :)
2009. máj. 19. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam majdnem 6 hónapos volt mikor először fordult meg hasra!A doki már ki akarta vizsgáltatni!Kicsit lustább volt.Azóta viszont meg sem áll!Már 4 éves és minden oké vele.Lánykánk 4 és fél hósan kezdett forgolódni.Babád a lassan de biztosan elvet vallja:)
2009. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 5 hónapos és 2 hetes. 1 hete fordul a hasáról a hátára, pedig szinte mindig hason volt.
2009. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan teheted a pihenőszékbe, nekünk hintánk van, abban is olyan félig fekvő félig ülő helyzetben van, s nagyon szereti. Ő már fordul jobbra balra, de hason ordít. Néha alig találom meg a kiságyba úgy elficereg.
2009. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igen,például az én kis tökim sem fordul,talán ő is lustibb az átlagnál.Hááát,már próbálkozik,de nem sok eredménnyel,de én azt gondolom,majdcsak behozza a "lemaradást".:)

A pihenőszék jó kis találmány,nyugodtan beleteheted!Én is szerettem volna,de éppen a babó nagy súlya miatt nem találtam praktikusnak.

2009. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem 10hónapos babám,4 hónaposan fordult hasra utána 2 hónap pihi,és csak utána fordult vissza,mostmár kúszik ,és felül magátol is,mi járunk www.gekko.hu-ba mindenkinek ajánlóm mert én is bevoltam pánikolva,de ott megnyugtatak
2009. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 4 hónaposan ugyan próbálkozott már az oldalra fordulással (inkább véletlenszerű oldalra billenések voltak szerintem), viszont forogni igazából csak 8 hónaposan kezdett...
2009. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 4 és fél hónapos. Az oldalára már fordul, de a hasára még nem. A játszószőnyegen lévő figurákat mind leszedtem és mellé pakoltam. Mivel érdekli őt a sok színes állatka, ezért próbálja elérni azokat és így gyakorolja az oldalra fordulást. És gondolom ezek után jön az átfordulás is. Még nem aggódom. :) :)

2009. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam nagyon sokat fordult oldalra már 3 hónapos korától, majd kitekeredett. Átfordulni hasról hátra és vissza viszont csak 5 hónaposan sikerült neki. Azóta kúszunk, és már fel is álltunk.

A barátnőm fia 5 hónapos, és még nem hogy át nem fordult, de nem is nagyon forog oldalra sem (mondjuk őt nem nagyon tették anno hasra).

Minden gyerek más, szerintem még korai aggódni, de ha jónak látod, mutasd meg gyógytornásznak, ártani nem ártasz vele.

2009. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!