Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekgyógyászati szakrendelés...

Gyerekgyógyászati szakrendelésre, kórházba mehetünk beutaló nélkül?

Figyelt kérdés
Vidéken élünk és már semmit sem csinálnak a helyi kórházban a babánkkal, tanácstalan vagyok. Mennék Budapestre a gyerekkel valamelyik gyerekkórházba vagy valahova csak nemtudom, hogy most oda is kell valamilyen beutaló vagy mehetünk mi is hiába területileg nem oda tartozunk?
2009. máj. 19. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl mi a Heim Pálba voltunk,de a sűrgősségire mentünk,oda nem kellett beutaló,viszont a sima szakrendelőkbe kell,kivéve pl a fül-orr gége,mert oda vidéken sem kell.

Én így tudom.

Mi a baj?????

2009. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy csak ambuláns ellátásra nem kell beutaló. Mi nem abba a szakrendelőbe járunk, ahová tartozunk, mert más kerületbe járunk gyerekorvoshoz, és oda küld minket, ahová a többi kerületi babát szokta.
2009. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ha kérsz beutalót, mert a legtöbb helyen kérik. Mi rendszeresen járunk bőrgyógyászatra, alergia vizsgálatra és minden alkalommal kérnek beutaló. A kardiológiára viszont nem.
2009. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát akkor kérnem kell. Köszi a válaszokat! Hála Istennek nem olyan nagy a baj, legalábbis remélem. Két hónapos babám köldöke nem akar igazán gyógyulni, nekem nagyon nem tetszik, visszamaradt egy kis vadhús szerűség, de az itteni kórházban szerintük minden rendben van nem kell vele foglalkozni, de én nem hagyom így. Mégegyszer köszi
2009. máj. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!