Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a piciket...

Mikortól lehet a piciket sapka nélkül sétáltatni?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés.5 hos babámnak mindig melege van,de ha leveszem a sapit félek hogy megfázik.A lakásban lehet már rövidujjuban?
2008. márc. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már. Szerintem sapi nélkül még ne vidd ki. Majd ha már pulcsi sem kell, akkor lehet sapi nélkül. Az én babám is 5 hónapos, itthon általában már rövidujjúban van. Ha fázik, akkor adok rá pulóvert. Onnan lehet tudni, hogy fázik, hogy hideg az orra.
2008. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meleg a lakásotok akkor igen .Vagy hosszú újjú badyban.A kinti sapinélküliséggel még várj egy picit.Május végefelé mikor már tényleg melegek vannak, akkor már nem lényeg sapi.Igaz én akkor is adtam az enyémre kis vászon kalapot.De ezt embere válogatja.Az én lányom szereti a sapikat így egész nyarat kalapokban töltötte.Ez megvéd a naptól és a széltől is.
2008. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne feledd, hogy a picikek fule nagyon erzekeny es bizony nagyon konnyen kaphatnak fulgyulladast ami pokoli fajdalommal es visitassal jar - tapasztalat.

En mindenkeppen adnek a fejere sapit. Sot, nyaron is kalapot, hogy vedje a boret. Atmeneti idoben, szelben nagyon praktikus a kendo.

En mindig a nyakanal nezem meg mennyire fazhat a baba. Hatul a tarkojanal. Kicsi kezecskek, orrocska hideg, egyertelmu a diagnozis.

2008. márc. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha melege van,akkor adj rá egy vékonyabb sapkát.Én most kaptam egy nagy halom babaruhát,és van benne olyan kis tavaszi sapi is,meg vékony nyári sapi,meg vastag téli.Ha meleg a lakás szerintem miért ne lehetne rövidújjúban.Már elmúlt az az időszak,amikor rá akkor is pulcsit kell adni,amikor te pólóban rohangálsz,már kezd zsírt felhalmozni a teste.
2008. márc. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
Én az 5 éves lányomnak engedem meg, hogy sapi nélkül legyen, bár lehet, hogy túlzás... a piciknek még haja se nagyon van, a füle ne legyen szabadon, a fejükre kell napvédő, így nálunk télen-nyáron van valami fejfedő...
2008. márc. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!