Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forraljátok a bolti tejet 15...

Forraljátok a bolti tejet 15 hónapos gyermekeiteknek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem, 11 hónapos kora óta issza, 1 hónapig forraltam csak, hogy megszokja, azóta nem. Semmi baja (19 hónapos).
2009. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell forralni, de én a tartós tejet adom neki, azt ajánlotta az orvos.
2009. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért jobb a tartós tej? Én direkt nem tartósat veszek, mert azt gondoltam az a jobb!
2009. máj. 18. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tartos tejet veszek és nem is fogok venni.Van rosszélményem.

Mindig forralom.A fiamnak is 4 évesig forraltam.

A fiam 6 éves és mot tudta meg a dokinő,hogy nem forralom a fiamnak és majdnem leharapta a fejem.Igy a lányom tejéből iszik ő is egy hete.

2009. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ez engem is érdekelne. Párszor vettem hó végén tartós tejet, mert az olcsóbb, de olyankor mindig borzalmas anyának éreztem magam, mert azt hittem, az nem olyan egészséges mint a nem tartós. Most a végén kiderül, hogy az a jobb? :)
2009. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, a doki azt mondta, hogy még a hat évesnek is forralni kéne??? És akkor mennyi idős kortól nem kell szerinte?? Az iskolában is kapnak tejet, kakaót majd, azt se forralják fel, pláne amikor zacsis kakaót kapnak.
2009. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tartós tej ultramagas hőmérsékleten kezelt tej, ami azt jelenti, hogy már ki vannak belőle forralva a dolgok. Ezért ajánlotta az orvos és szerintem jobb is. Soha nem volt még romlott, a friss tejjel meg sokszor bajban voltam. 2 éves kiscsaj anyukája.
2009. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!