Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit teszel ha vendégségben...

Mit teszel ha vendégségben megy a tévé pedig otthon sosem tévézik a babád?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmit.Ha nézi, hát nézi. Igaz, nekünk van TV itthon és nézik is, ha éppen úgy tartja kedvük. Bár már nem babák. A nyolchónaposom meg magasról tojik aTV-re
2011. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 krisztivan ***** válasza:
Az elején amig kicsi volt én is "tiltottam"a tv-től.Ezzel azt értem el hogy bárhol látta csak azzal volt elfoglalva hogy hogyan tudná nézni.Ezért én tanultam belőle és itthon is megy a tv.Nem állandóan,természetesen de ha van valami érdekes akkor megnézzük,mi felnőttek.A legtöbbször akkor is kell játszani a fiammal közben mert már nem érdekes annyira.15 hós.
2011. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem pontosan hogy mire gondoltok, simán egy kereskedelmi tv csatornára vagy konkrétan mesékre. Mesét minden kisgyerek néz azzal nincs is gond,de szerintem nincs olyan kereskedelmi csatorna ahol akár csak a reklámok és előzetesek nagy része már ne lenne káros a kisgyerek számára...
2011. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!