Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürcsizzünk kint,...

Hogyan fürcsizzünk kint, napon vagy árnyékban?

Figyelt kérdés

Most voltunk babával pancsolni az udvaron először. Ti hogyan szoktátok? Napra rakjátok a medencét vagy inkább árnyékba?

Sapit adtam rá, lekentem naptejjel és a napon voltunk kb 10 percet. Néha leárnyékoltam. Fektetitek a babát, vagy inkább csücsül? Utána napon száradtok vagy árnyékban?

Köszi a tanácsokat!


2009. máj. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
árnyékban, vagy fél árnyékban, a nap ugyis odébb megy, ilyenkor a levegő is fog, vizesen méghamarabb leégsz, főleg ha nem vagy bekenve, a szellőtől hüvösebbnek érzed a levegőt, de az becsapós, oylankor a legnagyobb a veszély, főleg ha hét ágra süt a nap. 10 és délután három között nagyon brutális :) nyáron meg különösen.
2009. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Hány hósak vagytok? Én még nem mertem kivinni az 5,5hós fiamat.
2009. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fél éves, nálunk 29 fok volt árnyékban, olyan 32-33 napon és nem fújt. Délen lakom. Szerintem még melege is volt szegénynek.
2009. máj. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!