Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A foga miatt folyik az orra?

A foga miatt folyik az orra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves,6 foga van.Éjszaka eldugult orral ébredt.Hiába szívtuk le,amint vissza tettem az ágyába ordított.A kezemben is nehezen nyugodott meg,nem is aludt el,de legalább nem sírt(máskor is volt már náthás,amint leszívtuk,megitattuk rögvest elaludt,és csak pár óra múlva ébredt,amikor ismét tele lett az orra).Még 2x leszívtuk neki,ettől függetlenül reggel 5-kor aludt el úgy,h rajtam feküdt.Mivel nyálzik is nagyon,én a fogára gyanakszom.Létezik?Mit csináljak?A chamomillát adom,és az ínyét is kenem Dentinox-al.Ja,semmi más tünet nincs(láz,köhögés,hurutosság stb.)és nem láttam,h bedagadt volna az ínye(eddig se volt jellemző,az igaz)Előre is köszi.
2009. máj. 18. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! 9 hós a lányom, 6 foga van és minden fogzáskor benáthásodik.

Próbáltad már a Viburcol homeopátiás kúpot? Nálunk bevált, nagyon jól alszik is tőle.

2009. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi,azt még nem próbáltam,de most megteszem.Én nagyon hiszek a homeopátiában,és a Viburcol-ról eddig csak jót hallottam.Azt viszont nem gondoltam,h kelleni fog...köszi a segítséget,jó babázást.
2009. máj. 18. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!