Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb és finomabb...

Melyik a jobb és finomabb tápszer?

Figyelt kérdés
A Milupa Milumil 1-es vagy a Mildibé 1-es.Sajnos már nincs tejem 5 hónaposak vagyunk.
2009. máj. 18. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nállunk ezt a baba döntötte el.Bár igy is kb. 1,5 hét volt mire hozzászokott a tejcsi után,ugyhogy ha véletlen nem inná elsőre az nem biztos hogy nem is issza meg pár nap múlva.Pici szőlőcukrot is raktam,mert az anyatej is édes,így hamarabb rákap,de ezt fokozatosan el lehet hagyni.
2009. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

az én gyerekem a Mildibét úgy ette a kórházban, amikor bevittem a gyerekorvoshoz, mert nem volt tejcsim,hogy levegőt is alig vett:)nagyon ízlett neki... :)

2009. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én fiam a humana baby fitet imádja. a milupa nem ízlett neki, mildibét pedig nem próbáltunk.
2009. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém a Humana Baby fittet/banános/ IMÁDJA!
2009. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!