Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babások! Adtok már a...

3 hós babások! Adtok már a bébinek plusz folyadékot? Miben sétáltatjátok ebben a melegben? Én ma már rövid bodyban, és vékony naciban vittem. Mi csak szopizunk. Ha adtok folyadékot, akkor mit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy öltöztetem mint te és ma volt a védőnő és mondta, hogy szopi után kínáljam meg innivalóval. Én Mecsek bébi teát csináltam neki de nem kell. A víztől meg egyenesen hányingere van.:-)
2009. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nyugodtan adhatsz rá rövid nacit, vagy egy napozót.

Nekem sem ivott ilyen idősen semmit, akármivel kínáltam nem kellett neki. De sima forralt vízzel, vagy babateával kínáld csak.

2009. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baby mecsek tea, 10-20 milit meg meg iszik belőle. Hosszúújjú bodyt adtam rá s hosszú nadrágot.
2009. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.

Én most pont két szopi közt megkínáltam megint teával. Megivott 60ml-t! Lehet, hogy azt hitte, hogy eszik? Akkor most lehet kilőttem egy kajálást...pfff Na, meglátjuk.

2009. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!