Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9 hetes. Létezik hogy...

Babám 9 hetes. Létezik hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Mert most éjszaka ez történt, vagy csak véletlen volt?
2009. máj. 18. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,az én fiam másfél hónapos korától átaludta az éjszakákat!
2009. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 3-4 hetes korától átalussza.

Ha a következő napokban sem kér éjszaka enni, akkor elég neki az esti utolsó reggelig.

2009. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az enyém most 8 hetes. egy hete alussza át az éjszakát, azt jelenti, hogy este 9-10 körül eszik utoljára, és reggel fél 9ig alszik. előtte kajált még hajnal 1kor is, meg hatkor is. ezeket szinte egyszerre hagyta el. ilyen 80akat evett éjszaka (mindig mértem). most a két kihagyott kajálás miatt reggel fél 9kor 210 grammos adag anyatejjel indít. pusztít. :))) örülj nagyon, szerintem ez egy hatalmas lépés. és nagyon jó aludni :)))
2009. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, van akinek átalussza születése óta.

És nagyon irigy vagyok!!

Ma vagyunk 3 hósak, és 3 óránként eszik. Éjszaka max.1x 5 órát alszik folyamatosan utána ugyanúgy 3 óránként eszik és reggel 6-kor ébred. :-(

2009. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Születése óta átalussza a babám az ájszkát. Első 2 hétben 3 óránként keltettem hogy egyen, de mindenki azt mondta minek, onnéttól kezdve csak megnézem ha felkelek éjjel. 21-7:30-ig alszik. 3 hós. Max éjjel kelj fel, fejdd le a tejet, s azt még + ogaadhatod neki este. Én így csinálom.
2009. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De jó neked:-))

Az enyém 10 hetes, de kétszer, vagy háromszor kel, ráadásul, ha háromszor, akkor a harmadik reggel 1/2 6-6 körül van és esze ágában sincs visszaaludni.

2009. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, megint megcsinálta? :)
2009. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma nem csinálta meg. 3-kor kelt és 3/4 4 kor aludt vissza.
2009. máj. 19. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
megint 10:25ös vagyok. csináld azt, hogy este 11kor etesd meg álmában. ki fogja bírni szerintem.
2009. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!