Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai ha 8 hetes babám már...

Korai ha 8 hetes babám már most átalussza az éjszakát? Ez már így is marad?

Figyelt kérdés
Ez egy hete van így szinte fokozatosan 1 hét alatt 2 ébredésről 1re váltott és azt az egyet már reggelig tolja 5 napja.Igaz napközben egyre kevesebbet alszik, csak a délutáni evés után kb 3-4 órát meg levegőzés közben 1-2-őt.Ja és koraszülött volt.
2009. máj. 18. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így kezdte el átaludni az éjszakát.Örülj, nekem így maradt az alvás csak mikor a hozzátáplálást kezdtük akkor ébredt meg néha, meg amikor a foga fájt.
2009. máj. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, örülj neki!!! főleg ha napközben nem alszik annyit akkor van mit kialudnia éjjel :)

barátnőm kisfia már 4 hetesen átaludta az éjjelt (este10 től hajnali 5ig )

én fiam meg még 5 hósan is 2és fél 3 óránként szopizott éjjel is... de aztán 5 és fél hósan szerencsére átaludta :)

2009. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem 4 hetes korától kezdve átalussza az éjszakát. Most 12 hetes és még mindig így van, remélem így is marad. Bár az elején is egyszer kelt fel éjszaka és akkor sem rendszeresen, volt hogy átaludta. Most este 10-re már alszik és reggel 8-kor kel. Utána 10-11 közt megint elalszik fél 2-2-ig majd fent van az esti vacsiig ami kb 9-kor kezdődik. Így gondolom hogy éjszaka és délelőtt kipiheni magát így délután végig fent van, amibe azért szépen belefárad :) szóval ha nem igényli az alvást nem kell erőltetni (napközben) Ő úgy is tudja mennyit akar pihenni. Nálam ez bevált :)

2009. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, így marad. Az én babám 8 hetesen már végigaludta, aztán 14 hetes korától ismét kel minimum 1*, de van, hogy 4* is. Használd ki!
2009. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, 3-4 hetesen kezdte átaludni az éjszakát, éjfél körül evett utoljára és aztán csak reggel. Most 10 hós és szépen alszik este fél 10-től reggel kb 8-ig.
2009. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!