Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használni a...

Mikortól lehet használni a Baby Björn kengurút, és meddig kell a mózes részét használni a babakocsinak, mikortól válthatok a kocsis hordozóra azt is fel lehet a vázra tenni? 2 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
használati utasításon szerepel minden
2009. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kengut fekvő helyzetben elvileg 0 hótól használhatod, de csak nagyon rövid időre tedd, mert ez nem kemény, vizszintes felület, árt a hátának! A mózes nagyon jó dolog, abban órákat is sétálhattok, aludhat benne. Jobban jársz, ha abba szoktatod, nem a kenguruba, mert később 7-8 kilósan nem fogod már birni órákig cipelni a kocsiban meg orditani fog hosdzabb ideig , az biztos. A hordozó rész kocsira tétele nem arra való, hogy abban sétáljatok, a felülete szintén messze van a vizszintestől! Az akkor jó, ha kocsival mész valahova és nincs ott a mózes, akkor betolhatod mndjuk vele a boltba, vagy dokihoz menet is okés, de nem sétára, pihenésre!
2009. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ilyen kengurud van akkor újszülőtt kortól lehet a babádat bele tenni, de fektetve, bár az én használati útmutatom nem mutatta, hogy kell úgy megkötni, hogy feküdjön a baba benne:(.

[link]

Mondjuk én amikor megvettem akkor már fél éves volt a kislányom!

Boldog babázást kíván egy éves anyuka!

2009. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!