Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hathós babám vacsora nélkül...

Hathós babám vacsora nélkül feküdt le, mi a frac ez? Tiszta idegbajt kapok, segitségeteket kérem.

Figyelt kérdés
Nem igazán sirt, csak ma keveset aludt napközben, vendégek voltak, nincs hozzászokva a napi ritmus borulásához. Napi ötször eszik elég jól. Ma ötkor evett utoljára 190 tápit. Este fél kilenckor szokott enni 200-230 at, most nem fogadta el, hozzám bujt és elaludt. Próbáltam az előbb felkelteni, de kiköpte az üveget, alszik tovább. Meddig virrasszak itt felette, várva hogy felkel enni? Összeesek a fáradságtól!! Hagyjam itt az üvegmelegitőbe a tápit, ha éjjel felkel? Egyáltalán éjjel adjak neki vagy már csak reggel? Jajj, nagyon fáradt vagyok.
2009. máj. 17. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjél, aludj.Az én fiamnál is előfordult már, hogy az uzsonna volt az utolsó étkezés aznap, ő is 6 hóüs. Azt hittük éjjen kelni fog, de csak reggel kelt.
2009. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az előbb nyögdécselt kettőt, felriadtam, odamentem de lényegében aludt. Szájábatettem a melegitőben hagyott tápit, megint kiköpte. Én szadista-anyuka levittem a konyhába, beletettem az etetőszékbe, csináltam ujat, lehuzott ugy 180-at. Ez a gáz nála, ő nappal sem sir soha ha éhes, legfeljebb kettőt nyüsszent. Valami nem tetszett neki az esti tápiban....de hogy mi? Sosem tudom meg. Inkább lefeküdt éhen! Na alszom tovább! Köszönöm a válaszokat, legközelebb nem macerálom, eszik ha már tényleg kell neki, gondolom reggel. Jó éjt nektek!
2009. máj. 17. 23:03
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Most már lényegtelem, de sztem felébresztetted teljesen és azért evett:) Lehet, hogy aludt volna tápszer nélkül is.

2009. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is csak azért evett, mert felköltötted szegényt.
2009. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ok, többet nem piszkálom!:)
2009. máj. 18. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!